شکل گیری و تاریخ آکادمی بین المللی CF
آکادمی بین المللی زبان های خارجی CF فعالیت خود را در سال 2012 با نام آموزشگاه زبان حامیم آغاز کرد. طرح و ایده اولیه این پروژه توسط مدیریت آکادمی CF (آقای مهندس علی سیفی) با هدف گسترش آموزش مجازی زبان انگلیسی و چند زبان پرکاربرد دیگر از طریق اینترنت در سطح کشور به مرحله اجرایی رسید.
پس از آن در سال 2014 آکادمی CF با تغییرات اساسی و ساختاری متنوع و عمده ای در زمینه های آموزشی و اداری روبه رو شد که از جمله آن ها می توان به تغییر نام این آکادمی از “حامیم” به “CF” نام برد. آقای مهندس محمد گل محمدی (سوپروایزر آکادمی CF) با ایده و طرح آکادمی بین المللی زبان های خارجی “CF” فعالیت خود را در این آکادمی از سال 2014 آغاز کرد. این طرح (CF) با گذشت ماه ها زمان و طی بحث ها، تحقیقات و مطالعه شبانه روزی توسط سوپروایزر آکادمی و همچنین برنامه ریزی و مدیریت دقیق و بی نقص مدیریت آکادمی ، خیلی زودتر از انتظار به بک پروژه عملی و اجرایی در سطح کشور مبدل شد و امروز آکادمی بین المللی زبان های خارجی CF به عنوان بزرگترین و فراگیرترین آکادمی بین المللی زبان های خارجی متشکل از کادر مجرب و حرفه ای اداری جهت مدیریت ، برنامه ریزی و کنترل کیفی آموزش در کشور ایران آمادگی خود را جهت برگزاری انواع دوره های زبان های خارجی متداول و نادر از جمله انگلیسی، روسی، چینی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی،…) در قالب های بسیار متنوع از جلمه خصوصی و نیمه خصوصی و گروهی اعلام می کند. ما مفتخریم با به کارگیری پیشرفته ترین سیستم آموزشی و به روزترین متدهای آموزشی و تدریس جهان، مطابق با استانداردهای بین المللی آمریکایی و اروپایی نقش کلیدی و حائز اهمیتی را در زمینه آموزش منطبق بر معیارهای جهانی ایفا کنیم. تا کلیه علاقمندان به فراگیری زبان های خارجی در سطح کشور و جهان را از انواع خدمات متنوع آکادمی بین المللی CF بهره مند کنیم.
لازم به ذکر است که خدمات آموزشی آکادمی بین المللی CF تنها منحصر به برگزاری و آموزش زبان های خارجی نمی باشد و کادر اداری-آموزشی سخت کوش و مبتکر این آکادمی با تلاش، مطالعات و تحقیقات بی وقفه و شبانه روزی و مدیریت و برنامه ریزی های دقیق خود در حال پیشبرد پروژه های دیگر خود از جمله در زمینه آموزش و تحصیل و گسترش شعب بین المللی خود در خارج از کشور می باشد. امید است با حمایت و همیاری شما علاقمندان به مسئله آموزش و تحصیل، پروژه های دیگر آکادمی CF نیز با استقبال گسترده هموطنان عزیز در داخل و خارج کشور روبرو شود و نیز بتوانیم با عزم و اراده ای راسخ همواره گام های موفق و استواری در جهت پیشبرد اهداف خود در زمینه آموزش و تحصیل برداریم.